envelope%20grey.png  shop@brumla.com     phone%20grey.png  +420 731 446 102       O nás       Servisní dílna       Kontakty
/?dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-action_key=article&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-manufacturer_id=var_manufacturer_id&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-capacity_id=var_capacity_id&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-model_id=var_model_id&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-year_id=var_year_id&do=dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-onChange /?dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-action_key=article&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-manufacturer_id=var_manufacturer_id&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-capacity_id=var_capacity_id&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-model_id=var_model_id&dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-year_id=var_year_id&do=dynamicPageRenderer-layoutRenderer-containerRenderer-boxRenderer-ftrFavorites-onSave

Nikasil - disperzní pokovení

Nabízíme odborné chromování a opravy hliníkových válců. V rámci servisu pro vás zajistíme opravu poškozených válců nebo potažení nového odlitku. Pečlivou prací dosahujeme u válců původního i lepšího stavu. Dle závažnosti poškození aplikujeme jeden ze 3 způsobů opravy:

  • Znovupokovení
  • Svaření a následní znovupokovení
  • Vyvrtáni, svařování a znovupokovení

V každém případě vrátíme válci s minimálními náklady jeho původní vlastnosti.

Rychlost, kvalita, pokročilá technologie pokovení

Zajistíme pro vás nejvyšší kvalitu opravy garantovanou partnerem LANGCOURT, který stejně jako na kvalitu práce dbá i na neustálý vývoj co nejpečlivější a nejefektivnější technologie opravy. Díky bohatým zkušenostem válce opravíme rychleji a lépe.

Naše výhody

  • zvýšení počtu koní
  • nižší hmotnost než litina
  • zlepšený odvod tepla
  • větší kompatibilita kroužku
  • až 10x vyšší odolnost proti opotřebení
  • úspora nákladů
  • technická podpora s reakcí do 10 dnů nejpozději

Honování

Žádná povrchová úprava válce by nebyla kvalitní bez řádného honování. S jeho pomocí maximalizujeme přesnost přilnutí a těsnost jednotlivých komponent. Toho je dosaženo za pomoci nejlepších německých diamantových nástrojů a ověřením drsnosti povrchu. Kvalita provedených prací se odráží v následné vysoké životnosti válců a zadržování oleje. 


Výrobci

Rychlý kontakt

   +420 731 625 310

  shop@brumla.com

Odběr novinek


6000+
​originálních dílů skladem

Originální díly od ověřených motokrosových značek


Ověřeno zákazníky

Jsme Heureka Shop roku v oblasti auto-moto


Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 000 Kč


Prodejna v Brně

Navštivte naši prodejnu v centru Brna


Jednička na trhu

Širší nabídku pro motokros na trhu nenajdete


Modifikátor

Sestrojte si vlastní motorku na míru


Nikasil

Nabízíme odborné chromování a opravy hliníkových válců. Více zde


Osobní jednání

Jsme s Vámi v kontaktu v průběhu objednávky


Servisní dílna

Připravíme Vaši motorku na novou sezónu


Akce a výprodeje

Zajímavé ceny a akce v průběhu celého roku


K-tech nastavení podvozku

Vyladíme Váš podvozek


Vlastní rozvoz po Brně

Garantujeme doručení do 180 minut